KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15482027
nr 1548 2027
Aina Larsson
(f. 1935), Sverige
Sydländskt landskap med kyrka. Signerad. Akvarell, bildmått: 46x37 cm, yttermått inklusive ram: 61x51 cm
Aina Larsson, född 1935, svensk målare.
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 19 juni 2023
kl 19:37:27
11/6 22:35:07
19 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer